Dursun Özbek’ten Ali Koç’a: Şimdi ben stada geldim, yüreğin yetiyorsa, şu kadar delikanlılığın varsa gel buradayım!

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, derbi sonrası yaşananların ardından açıklamalarda bulundu. Ali Koç’a seslenen Özbek, “Şimdi ben geldim, yüreğin yetiyorsa gel buradayım bekliyorum seni.” dedi.

Dursun Özbek’in açıklamaları şöyle:

“Sözde polis koruması altındayız. Maç başladığından bitene kadar bu seyirci dağılana kadar polis koruması altındayız. Bir defa Ali Koç bu cesareti nereden buluyor. Lig başladığından beri hakemleri tartaklayın, tokatlayın. İzmir’de şey yapın peşine düşün hakemlerin diyen bu zat, maç bittikten… İnsanlar dağılmış. Burada sadece 2 görevli kalmış. Belli bir güruhla gelmiş. Maç da yok. Maçta yok Ali Koç. Gelip buraya insanları tartaklama haddini kimden alıyorsun. Kim destekliyor seni!”

“Devlete sesleniyorum, İçişleri Bakanı’na, Emniyet Müdürü’ne sesleniyorum. Polisler nerede? Bizim adamları tutmak suretiyle Ali Bey’in sahaya çıkmasındaki maksat ne. Bu provokasyon niye! Neticede bir maç oynadık. Ne şampiyonluk maçı? Bizim için şampiyon maçı! Ali Bey bak, haber aldım geldim. Bu vandalizmin Türk futbolu açısından kabul edilebilir tarafı yok.”

“Ben geldim. Ali Koç yüreğin yetiyorsa gel buradayım. Şu kadar cesaretin varsa gel buradayım, şu kadar delikanlılığın varsa gel. Buradayım.”

TIKLAYIN – Takımla birlikte sahaya gelen Ali Koç’tan Galatasaray yöneticisine: Buradan çıkmazsan dayak yiyeceksin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x