HEDEP-MHP Geriliminde Alaattin Çakıcı Devreye Girdi! Milletvekilini Tehdit Etti

Organize suç örgütü ele başı Alaattin Çakıcı, HEDEP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nu sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla tehdit etti.

HEDEP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu dün Meclis’te yaptığı bir konuşmada MHP lideri Devlet Bahçeli’ye önce “Haddini Bil” demiş ardından şunları söylemişti ⬇️

“Anayasayı AYM’yi tanıyacak, yerine oturacaksın. Sen önce Sinan Ateş’in katilinin neden Olcay Kılavuz’un evinde çıktığını söyle. Soyadımı bile doğru telaffuz edemeyen Bahçeli, Türkçe öğren de gel.”

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise bu konuşma sonrası Gergerlioğlu’na, “Ağzını topla, adi herif. Genel Kurulu’nda adabına uygun olmayan konuşmalar yapıyorsun, haddini bil” demişti.

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı ise bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Gergerlioğlu’nu tehdit etti.

Çakıcı tarafından yapılan paylaşımda “Densiz herif. Aklını başına al, sakın bir daha boyundan büyük laflar etme” gibi ifadeler kullanıldı.

Çakıcı ayrıca eleştiri konusu olan Bahçeli ile fotoğrafları için de “Devlet başkanımız dahil tüm partililer sokakta herkesle fotoğraf çektiriyor” dedi.

Alaattin Çakıcı tarafından yapılan paylaşım ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir